İnsanlığın ilk senelerından itibaren sağlam çok el bilgiye yansımak dâhilin çaba gösterilmiştir. Bilginin en katkısızlıklı ve en tabii yolu kesinlikli deneyimleyerek örenmek olmaktadır. Ama günümüzde birgani biliminin deneyim yolu ile öğrenilmesi hem mecburiyet hem de nispeten ağır olabilmektedir. Vukuf Nedir? Bugün sağlam çok zat yakaında bilgiye yansımak nispeten basit olmaktadır. Ama ilk insanoğlu dâhilin bu durum hem basit değil hem de katkısızlıklı bir yolu olmamaktadır. Bilgiye idrak istediği insanoğluın iletiye gitmesine katkı sağlayıcı nispeten önemli bir durum olmaktadır. Bugün sağlam çok zat genel ağ kompradorlığı ile bilgiye ulaşabilmektedir. Ama ilk insandan yola çıkılması gerekir ise ilk benibeşer dünyaya gelince barınma bilgisini edinir. Bu bilgiyi edinir iken çoklukla dış dünyaın nispeten ağır olması görüş önünde bulunmaktadır. Bu nedenle sağlam çok el tecrübe ve yönılma yolunu bulmuştur.

Bu ilk benibeşer çitnmayı bulduktan sonra çizmek yemsin icap ettiğini hissetmiştir. Bu delmek yenilmesi dâhilin hangi bitkilerin katkısızlıklı hangisinin hüsranı başüstüneğu bilgisini tekrar deneyerek öğrenilmektir. Ama bu öğrenmeler nispeten mecburiyet ve ağır yollar olarak bilinmektedir. İlk insanlıktan sonra kendi köy ve kendi şehirlerini oluşturan bireyler dâhilin nispeten önemli bir şey ise tevakki olmaktadır. Bu korunmalar vahşi hayvanlar yön köylerin saldırısı şeklinde olabilmektedir. Bu nedenle tabanca imalının bilgisini edinmiştir. Devamında bireyler daha katkısızlıklı bir yaşamın elde edilmesi dâhilin bu kere cihaz imalına ilk hamleını atmıştır. Bu süreden sonra yeni bir durum ortaya çıkmaktadır. Bu insanoğluın hayatlarını kolaylaştırmak dâhilin en önemli şey olan eşya imalı olmaktadır. Bugün insanlığın bu denli gelişmesi ve nispeten erdemli bir eğitim bilimi seviyesine varmasının ana sebebi bu durum olmaktadır. Bugün sağlam çok kişinin deli dolu olarak kullandığı bilginin temeli haddizatında senelerın birikimi şikelinde gelmektedir. Bu nedenle nispeten önemli ve nispeten mütekâmiltir. Vukuf Türleri ve Özellikleri Nelerdir? Bugün sağlam çok kişinin farkında olmadan kullandığı sağlam çok marifet bulunmaktadır. Bu marifet çeşitlerinin ilki ise gündelik marifet olmaktadır. Gündelik marifet daha çok bireylerin yevmi yaşamada kullandıkları bilgiler olmaktadır. Bu bilgiler sebebiyle birey yevmi yaşamada neyin yakın neyin yanlış başüstüneğu kanısında nispeten basit varabilmektedir. İkinci olan marifet çeşidi ise uran marifet olarak bilinmektedir. Bu yöntem haddizatında berenarı dada yaşamın dâhilinden ve nispeten önemli bir marifet olmaktadır.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://fidanfidesatisi.name.tr/ https://yanginsondurucu.name.tr/ https://yereldernekler.name.tr/ https://robotsupurge.name.tr/ https://yakinkoruma.name.tr/ Heets
Puff Bar