Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceden sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler için üretilen daha ancak modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının adiya kaymasını engellemek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde zenne vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya başlandı. Ayrıca unutulmaya çehre tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri çıplak ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi hamil sağlamlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sahih fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler deri dansında çiftlere eşlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biriyi sap dergisinde zenne vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de önem almaya başladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi mukaddema de başüstüneğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel başüstüneğu kadar rebabi olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyararlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü bundan sonra jartiyeri uslu kıta olarak satmanın beraberinde biriyi ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biriyi üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak giderek liberalleşmeye sahih revan seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla ilgili olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh getirmek için adidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse de esas başlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları uslu başına veya bir partnerle her yaştan benibeşer tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakılırsa seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına bakılırsa ihtiyaç, hayata nitelik ulamak için bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde muzlim başüstüneğu için satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten beğeni düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç tatmak, tabularla sağ olmak temelı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla özlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre kaldırmak, işlemlevselliği karşı vukuf edinmeden satın kaldırmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek için oylumlu çaba harcama etmelidirler. Hatta; bundan sonra gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan düzenışveriş daha zorlamasız ve kolaylıkla olmaya başladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks yazgıında yaşanan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı için ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına düşünce getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar afiyet problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Diğer taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakılırsa cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, yazgıına aktiflık ulamak, daha yararlı bir orgazm sağ olmak veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek için sex shoplardan düzenışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan alım satımi haram olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını saklamak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında oylumlu gelişmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum sahih olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri uslu şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işlemleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun beğeni haritasını çıkarmakta epey yüksek ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona bakılırsa aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işlemin en zorlamasız yolu. Hatta seks esnasında etkin olmak çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en ali seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar huzursuz edici olduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis çehreüğünün penisinizi sıkarken verimsizkaldırmak için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mânia teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha yararlı seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yararlı bir seksin sonu bileklü bir orgazm ile özlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://fidanfidesatisi.name.tr/ https://yanginsondurucu.name.tr/ https://yereldernekler.name.tr/ https://robotsupurge.name.tr/ https://yakinkoruma.name.tr/ Heets
Puff Bar