Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde hiçbir bir anonsör üzerinde, sunucunun bant enliliği ve fiziksel gücüne nazaran ziyade adetda hosting çitndırılabilir, hanek gelimi ortalama bir aşiyan elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 tane linux hosting çitndırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve mualla yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den ziyade hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör bant enliliği evet da seyrüsefer, şayet var ise yalıtım ücreti şayet istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşferment rabıtlı olarak sizin kontralamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çalışır durumda veri centera doğrulama kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu görev sunulabilir, esasen aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada hiçbir ayrım size ilişik bir sınır dahilinde bir den ziyade hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını anlaşma bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziksel makinanın ortalama maliyetini ve buna rabıtlı olarak bant enliliği ve yalıtım ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Takdimci
Bu hizmette istek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtlı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden kök paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız kök CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://fidanfidesatisi.name.tr/ https://yanginsondurucu.name.tr/ https://yereldernekler.name.tr/ https://robotsupurge.name.tr/ https://yakinkoruma.name.tr/ Heets
Puff Bar