KeremHasanoğlu; ilk, midi ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünü dereceyle bitirmiştir. Başkaca Bilkent Üniversitesi İşletme Selen Yönetimi bölümünde bile eğitim almıştır. Amerikalıın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile lisan eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘na yeni bir serarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve toplumsal mesuliyet projeleri alanlarında birokkalı başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘dan bir başkası bile IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak hizmet yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Direktörlüğü’nün birlikte hassaten geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü üzere önemli pozisyonlarda hizmet yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Muvaffakiyetları içre, şuurlu Kırayler toplumsal mesuliyet projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, torlaklerin eğitim ve tarım meydanındaki gereksinimlerinı karşıtlamaya müteveccih çdüzenışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde dokumalandırdığı şuurlu Kırayler hareketi ile Üniversite torlaklerinden, ortaokul öğrencilerine kadar el âlem bu dokumalanmanın içre bulunarak, faydalı fiillerde bulunmuşlardır. Kendisi hassaten, Birleşmiş Milletler üzere önemli Uluslararası Kurumlarla da çdüzenışmalar yapmış ve bu alandaki çdüzenışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş âdemıdır ve iş yaşamında da başarılı bir kariyere sahiptir. Başkaca farklı alım ve yapılışlarda başkanlık pozisyonlarında da enerjik olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda toplumsal mesuliyet ve pediatri meydanındaki çdüzenışmalarını yol kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, toplumsal mesuliyet projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yaşamındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çdüzenışmaları, torlaklerin eğitim ve tarım meydanındaki gereksinimlerinı karşıtlamaya yöneliktir. Ve bu çdüzenışmaların sürdürülmesi torlaklerde örnek örgütleme ederek gelişimi tetiklemektedir.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://fidanfidesatisi.name.tr/ https://yanginsondurucu.name.tr/ https://yereldernekler.name.tr/ https://robotsupurge.name.tr/ https://yakinkoruma.name.tr/ Heets
Puff Bar