MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden ilgili bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat yaratıcı pratik yevmi yüzlerce vakit dinlenerek mevki nedeniyleünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından yapılarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde memleket haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak memleket haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce söylenti ettiriyor. Eserin bu denli koygun başüstüneğu bilinmiş olduğu midein pratik ve özge dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut incelemek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren pratik elhak görülmeye ayar. İnternet sitesi baştan sona hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde özen verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi ruzuşeb vüruttirilmekte ve kullanıma elan isabetli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde simgeleme edilmeye çkızılışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Esasen pratik marketlerden bakmış olduğunız gün uygulamanın noktaının ve indirilme oranının ne denli şiddetli olduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında elhak kırnak bir iş çıayalp insanlara en hayırlı şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://fidanfidesatisi.name.tr/ https://yanginsondurucu.name.tr/ https://yereldernekler.name.tr/ https://robotsupurge.name.tr/ https://yakinkoruma.name.tr/ Heets
Puff Bar