MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan aşağı içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden alakadar taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yapan tatbikat günlük yüzlerce saat dinlenerek mevki vecihünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla yapılarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde diyar dışında canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak diyar dışında bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce söz ettiriyor. Eserin bu denli kuvvetli evetğu bilindiği karınin tatbikat ve öbür dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut tutmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söz ettiren tatbikat elhak görülmeye değer. İnternet sitesi baştan aşağı mobil uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi kalıcı geliştirilmekte ve kullanıma elan şayan bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yararlı şekilde oyun edilmeye çhileışılmaktadır.

Gündüz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce isim hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yararlı şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbikat marketlerden baktığınız ahit uygulamanın benekının ve indirilme tahminının ne denli güçlü bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında elhak yavuz bir iş çıayalp insanlara en yararlı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://fidanfidesatisi.name.tr/ https://yanginsondurucu.name.tr/ https://yereldernekler.name.tr/ https://robotsupurge.name.tr/ https://yakinkoruma.name.tr/ Heets
Puff Bar