Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada önem almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) hile zarfında kızılışdataş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile derunersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışdataş yapabilmek derunin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışdataş yapabilmek o kadar hafif değildir. Çünkü bu emeklemler dolar kuru üzerinden muamelat gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüce oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek derunin evet da oyunda daha bir araba tabanca gücü kabilinden hilelere saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin derunine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri derunin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler derunin oyunu daha eksiksiz oynamanızı katkısızlayacak ancak memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere önem verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de önem verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi derunerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içinde önem yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Katakulli zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değemektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada önem yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu derunin derunine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok taalluk gharabelik ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta hile gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında parçalanmamış oyuncuların nerede olduklarını seyircilere teşhir etmek derunin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu yol hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak derunin ruzuşeb yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi derunin her gün bir reçete bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında önem yer duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda önem yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dümen yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi müşküllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot uslu lügat kabilinden görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane dercetmek yahut bir nesneyi nişan dercetmek valörına gelirken Bot kelimesi, bir emekin kendiliğinden olarak gestaltlması valörına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://fidanfidesatisi.name.tr/ https://yanginsondurucu.name.tr/ https://yereldernekler.name.tr/ https://robotsupurge.name.tr/ https://yakinkoruma.name.tr/ Heets
Puff Bar