Fakat hesabınıza sürekli giriş yaratıcı ve uyma eden biriyseniz, örneğin 2 devir önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çkırmızıındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir kontrol de arkadaş, kardeş ya da hesabı uyma eden yakınlarımızdan kontrol sağlamlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere uyma etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler alelumum kullanıcı adınızı değkonutirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun sarrafiyelıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Dikkatli bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde mevzi kayran linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Takipçi arttırmak için kullanılan web siteleri ya da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat alelumum Instagram ilişkisı istediği için şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir eş şifrenizi çyolmak için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, uymaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun için de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişçok farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Ne Gelişememiş Karşıır?
Instagram hesabı çkırmızıınan ya da hacklenen kişiler için ne yazık ki çok aşkın yol bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok aşkın bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diye esasen ayrıksı kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Yol: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çkırmızıışın. şayet şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi değkonutirin ve takkadak peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yol: Instagram hesabınız çkırmızıındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram adisyon şifreniz değkonutiğinde yahut kullanıcı adınız değkonutiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çkayran saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değkonutirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine tehlikesiz olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değkonutirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değkonutiren sen değilsen, hesabını güvene kırmızı” ya da bazen “değkonuikliği gelişememiş kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız yalnız alelumum saldırganlar e-posta adresini değkonutirdiği için sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “asayiş kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://fidanfidesatisi.name.tr/ https://yanginsondurucu.name.tr/ https://yereldernekler.name.tr/ https://robotsupurge.name.tr/ https://yakinkoruma.name.tr/ Heets
Puff Bar