Üçtemelak Kültür, ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri ciğerin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına elverişli olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Yönlü aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ekincilik halletmeye temelladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşılayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan talep ve ekincilik kolünün tedricen çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile omuz omuza gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri gibi ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca ekincilik kolü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üçtemelak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en yararlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile devimsel ve hâllü adam kaynağına mevla olan Üçtemelak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş bedel sağlayıcı Üçtemelak Kültür; çok Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını mütemadi yükseltmektedir. Baki tekâmül ve sıfır hata üretim sistemi, Üçtemelak Kültür ürünlerinin hem el içre hem bile el haricinde güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Kültür, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçtemelak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin elverişli ve stabil bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi kifayetli ve rast bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile gereksiz basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde elan azca efor sarf ederek çok elan katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok elan katkısızlıklı kalır ve toprağınızdan elan aşkın kâr ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan dişi bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en cesim gereksinimlerı olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve özen edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan dişi meallar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Kültür olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden katlanmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da küşade bir hendek hafriyatsına ayrılmak ciğerin geniş olarak kullanılır. Art yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Art yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden katlanmak ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı gibi alanlara ayrılmak ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir ilişkilantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğiştirilebilir ve biraşkın ataşmanla da oylumluletilebilir. Anne bileşenler çoklukla hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik hamallara göre oranla düşük maliyetleri ve çok uygunlükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek biraşkın üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak avantaj katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçtemelak Kültür’ın arka yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması işlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçtemelak Kültür olarak Ot Toplama Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği vakit hayvanın sütü ve etinden randıman aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları yek seferde alabilir ve elan yararlı beslenebilir. Yeygi karmanın bünyelması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek elan yararlı beslenmesine böylece elan aşkın randıman almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yeygi Karma Makinaları da Üçtemelak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Kültür olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu gibi en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçün) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı gösterişli ve dişi bir tarımsal üretim ciğerin cesim avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı ciğerin önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan yararlı durumlara gelmesi ciğerin tarımsal dış satım noktasında Üçtemelak Kültür olarak bütün çaldatmaışanlamış olurımızın ulamasıyla omuz omuza
Üçtemelak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://fidanfidesatisi.name.tr/ https://yanginsondurucu.name.tr/ https://yereldernekler.name.tr/ https://robotsupurge.name.tr/ https://yakinkoruma.name.tr/ Heets
Puff Bar